KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16123121
nr 1612 3121
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, stilleben, 58x44 cm, yttermått inklusive ram: 64x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:19:30
14/4 21:37:07
15/4 17:29:58
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor